צרו קשר צרו קשר

?can I make eat

אם אתם מוצאים את עצמכם באחד המסלולים הבאים – יצרנים פעילים, בעלי עסקים או פוד טק - יש לנו בסיס טוב להמשך הקשר :)
נכון שאנחנו כאן כדי להגשים את החלום שלכם ובכל זאת על מנת שהייצור שלכם כאן יהיה כלכלי, נוודא קודם ש make eat מתאים לצרכים שלכם.

בכל מסלול שתבחרו, תהנו ממגוון יתרונות שיש לנו להציע:

  • יצרנים פעילים

יצרנים פעילים

אתם, שיש לכם מוצר מעולה, ייחודי, שונה או חדשני. שמייצרים בבית או אולי במפעל של מישהו אחר ויודעים להגדיר את המוצר באופן ברור (מתכון, אריזה, שם ולוגו); יש לכם קהל לקוחות, אתם יודעים איך הוא יימכר (יבש, מצונן או קפוא) ואיך להגיע ללקוחות, אבל רוצים לייצר בידיים שלכם, עם רישיון יצרן, עם ציוד מקצועי לייצור בהיקפים גדולים יותר.

  • בעלי עסקים

בעלי עסקים

אתם בעלי מעדנייה, בית קפה, מסעדה, חנות אינטרנטית, פאב או פוד-טראק. שמחפשים מקום בו תוכלו לייצר מוצר ארוז; מוצר "הבית" שלכם שיימכר במתכונת מעדנייה; הרחבת מגוון ותמהיל מוצרים בנקודת המכירה; יעילות ואחידות של מוצר קיים; פיתוח מוצרים חדשים בסביבה מותאמת.

  • פוד-טק

פוד-טק

אתם, שעוסקים בפיתוח פוד-טק עם מוצר ייחודי שסיים את שלב הפיתוח ובשל לפגוש לקוחות הדורשים רישיון יצרן; אתם שפיתחתם חומר גלם ייחודי ורוצים לבחון יישום המרכיב במוצרים להוכחת היתכנות. ואולי אתם מפעל יצרני מסורתי המחפש סביבה מותאמת לפיתוחים חדשניים עבור העסק הקיים מבלי לפגוע בייצור היעיל והשוטף.

אם לא מצאתם את עצמכם באף קטגוריה ובכל זאת מעוניינים לבוא, להתרשם ולהבין טוב יותר, אתם כמובן מוזמנים לשיחת ייעוץ והכוונה לקראת תחילת ייצור עתידי -

לחצו כאן ליצירת קשר

OK, נראה אחלה

אז מה צריך לקרות כדי שאוכל להתחיל לייצר?

1

שלחו הודעה באתר ונחזור אליכם

2

נקבע פגישה להכרות ראשונית ב make eat

3

אחרי שהכל ברור, נחתום על הסכם התקשרות

4

התנעת ייצור – נערוך אפיון למוצר, הדרכה וייצור ראשון

5

הכנת תווית לכל מוצר – ערכים, רכיבים, אלרגנים, תוקף, רישיון וכשרות

6

שריינו משמרת ותתחילו לייצר!

ליצירת קשר