צרו קשר צרו קשר

לקוחות מספרים

  • עדן אלקיים

עדן אלקיים

מנכ"ל הולי קראק פאי

את ההרפתקה במייק איט התחלנו מבין הראשונים, כשעוד פתחו את המקום. עברנו ממטבח בייתי להכנה מאסיבית וגדולה ותוך כדי ייעלנו את התהליך רבות בזכות הצוות במקום, ביום הראשון ענבל ומיכל קיבלו את פנינו בברכה ובהמון שמחה, במיוחד אחרי שטעמו (;   ההכנה במייק איט חוויתית, מהנה ואיכותית ביחס להמון מקומות שביקרנו בהם לפניכן. המכשור מתקדם והמעבר היה נוח וקליל בזכות עזרה.   בנוסף, עצם זה שיצרנים אחרים נמצאים במפעל עושה את התהליך מהנה כוון שמקבלים השראה מעולמות תוכן חדשים ומעניינים. האם אנחנו ממליצים על מייק איט? ברור. האם אנחנו נהנים מיום הכנה במייק איט? בוודאי. האם אנחנו נהנים מהצוות? כמובן. 

  • צוות בלנד

צוות בלנד

בלנד (Blénd)

בלנד (Blénd) הינו מותג המאגד תחתיו מגוון רחב של מוצרי מזון פרימיום על טהרת הבריאות, לצד מוצרי לייף-סטייל אקולוגים מוקפדים. הפילוסופיה שלנו היא לאפשר לכל אדם למצות את הפוטנציאל שלו לחיים טובים ובריאים יותר, על ידי פיתוח והנגשת מזון טבעי, נקי, בריא ומפנק, המשתלב ללא מאמץ בשגרת החיים. מוצרי המזון שלנו הם נטולי קמחים (גלוטן), ללא סוכר מעובד וברובם טבעוניים. הגידול המהיר בביקוש הביא אותנו לחפש מקום שבו נוכל לייצר את המוצרים תחת הקפדה רגולטורית ואישור יצרן, כך הגענו למייק איט. התחלנו לייצר במרס אשתקד, בהתחלה בקטן ולאט לאט, גדלנו בייצור, גם בגלל הביקוש ובעיקר בגלל המקום המזמין והנוח שמצאנו במייק איט. יש כאן בית חם שמקבל את היצרנים, כל אחד והמורכבויות שלו ונותנים מענה לכל בעיה, מוצאים פתרונות יצירתיים ומספקים שירות יוצא דופן.

  • ענת גרוסמן רבהון

ענת גרוסמן רבהון

מותג אחד אחד

הגעתי למייקאיט לאחר מחקר אינטרנטי על מטבח יצרני ובעל אישורים שאוכל לעבוד בו בייצור ריבות וקרקרים שהתחלתי להכין בבית.

פגשתי צוות מנוסה ומקסים, שתמך בי רבות לאורך הדרך - גם בהיבט המקצועי וגם בהיבט האישי, התמיכה הזו נתנה לי הרבה ביטחון להתחיל.

המטבח שנכנסתי אליו היה מצויד ומאובזר, ברמה הגבוהה ביותר שקיימת ומאפשר לי לעבוד ברצף, בלי הפרעות ותקלות ולהגיע להיקפי ייצור שהייתי יכולה רק לחלום עליהם לפני כן.

השילוב בין הצוות הנהדר, הציוד המקצועי והאופן בו מאורגנת העבודה - הוא שילוב מנצח בעיניי ואני ממליצה בחום.